Programmabureau

De Taskforce wordt ondersteund door het programmabureau, bestaande uit onderstaande medewerkers. Neem gerust contact met ons op wanneer u vragen of opmerkingen heeft.

  • Etty Schippers

    Programmadirecteur e.schippers@debouwagenda.com // 06-55493869 Voor afspraken kunt u contact opnemen met Jacqueline Kuijten via secretariaat@debouwagenda.com // 06-55423113

  • Richard Mulder

    Programmamanager infra, digitalisering & informatisering, wet- & regelgeving, zorg & wonen, aardbevingsgebied Groningen // r.mulder@debouwagenda.com // 06-10926051

  • Joris van den Heuvel

    Programmamanager Wonen // j.vandenheuvel@debouwagenda.com // 06-11331697

  • Harry van Huut

    Programmamanager Utiliteitsbouw en Human Capital // h.vanhuut@debouwagenda.com // 06-52581828

  • Olivier Lauteslager

    Programmamanager Scholen // o.lauteslager@debouwagenda.com // 06-14437663

  • Barbara van der Ploeg

    Projectleider particuliere woningvoorraad // b.vanderploeg@debouwagenda.com // 06-24748495

  • Anita Baas

    Programmamanager Taskforce // a.baas@debouwagenda.com // 06-31011498

  • Jacqueline Kuijten

    Personal Assistant Bernard Wientjes en Etty Schippers // secretariaat@debouwagenda.com // 06-55423113

  • Hilde Maasland

    Procescoördinator h.maasland@debouwagenda.com// 06-12980838

  • Sharon Snoep

    Facilitair/Administratief Programmaondersteuner // organisatie@debouwagenda.com

  • Monique van Ringelenstein

    Personal Assistant Etty Schippers a.i. Monique@debouwagenda.com 06-2843 4320